Tulokset

Lentola 5.5.2018 
   
Cadet  
   
166Hugo Saarela
210Onni Tuisku
386Otto Lahtinen
482Leanna Erkkilä
522Miro Leskinen
658Pyry Suvela
743Samuel Ketola
819Simeon Ketola
912Veetu Jokela
1069Vilho Aatola
1195Vili Nurmi
1275Santeri Laitonen
1383Sebastian Erkkilä
1441Sami Tani
1578Jimi Koikkalainen
1699Hilda Rintamäki
1764Milla Pyöli
1865Jermu Karinen
1916Saku Hakamäki
2066Ewert Pyöli
   
Micro  
   
111Juuso Saranki
229Neea Yli-Väärälä
   
Raket
Junior
  
   
147Luca Johannesdahl
235Aleksi Takkunen
396Jani Niemi
440Arttu Savolainen
571Aada Turpeinen
624Niko Ahtiainen
753Valtteri Levo
818Eemil Valkealaakso
943Aatu Leinonen
1077Sonja Grönlund
1178Jere Koikkalainen
12111Frans Rintamäki
1330Veeti Savolainen
1436Eemeli Ojala
1561Mitja Heine
1633Juho Jokitulppo
1716Santeri Hakala
1859Atte Haapala
1997Anni Niemi
2014Mika Santanen
2112Jonne Nieminen
2245Lassi Pukkila
2326Noora Valkealaakso
2493Santeri Torkkel
2557Aaron Martiskainen
   
Raket
Yleinen
  
   
134Eemeli Koivisto
260Leevi Vappula
358Eeli Byström
454Aaro Kiviniitty
568Jani Airaksinen
650Luka Sammalisto
718Mikael Hasala
   
Mini 60
Junior
  
   
141Lari Haavisto
   
Ulvila 3.6.2018 
   
Cadet  
   
110Onni Tuisku
266Hugo Saarela
312Veetu Jokela
422Miro Leskinen
582Leanna Erkkilä
695Vili Nurmi
7110Jaakko Manninen
836Markus Nurmi
969Vilho Aatola
1083Sebastian Erkkilä
1175Santeri Laitonen
1258Pyry Suvela
1364Milla Pyöli
1465Jermu Karinen
1516Saku Hakamäki
1666Ewert Pyöli
17105Onni Mäkinen
1886Otto Lahtinen
1943Samuel Ketola
2019Simeon Ketola
2141Sami Tani
2278Jimi Koikkalainen
2399Hilda Rintamäki
   
Micro  
   
111Juuso Saranki
216Sakari Rossi
321Miko Erkkilä
478Jimi Koikkalainen
529Neea Yli-Väärälä
   
   
Raket
Junior
  
   
130Veeti Savolainen
240Arttu Savolainen
371Aada Turpeinen
497Anni Niemi
512Jonne Nieminen
678Jere Koikkalainen
753Valtteri Levo
896Jani Niemi
943Aatu Leinonen
1082Mette-Maria Myllykallio
1118Eemil Valkealaakso
1236Eemeli Ojala
1333Juho Jokitulppo
1445Lassi Pukkila
1526Noora Valkealaakso
1693Santeri Torkkel
1734Veeti Leppihalme
1851Sulo Kariluoma
   
Raket
Yleinen
  
   
134Eemeli Koivisto
260Leevi Vappula
   
Mini 60
Junior
  
   
141Lari Haavisto
271Patrik Haapala
   
Monako 1.7.2018 
   
Cadet  
   
110Onni Tuisku
266Hugo Saarela
382Leanna Erkkilä
469Vilho Aatola
522Miro Leskinen
695Vili Nurmi
786Otto Lahtinen
812Veetu Jokela
936Markus Nurmi
1083Sebastian Erkkilä
1175Santeri Laitonen
1258Pyry Suvela
1364Milla Pyöli
1424Kiira Leskinen
1565Jermu Karinen
1666Ewert Pyöli
1716Saku Hakamäki
18105Onni Mäkinen
   
Micro  
1117Patrik Haapala
221Miko Erkkilä
311Juuso Saranki
416Sakari Rossi
57Luka Ulan
641Sami Tani
778Jimi Koikkalainen
8891Kimi Alanko
912Matti Santanen
1029Neea Yli-Väärälä
   
Raket
Junior
  
   
171Aada Turpeinen
296Jani Niemi
330Veeti Savolainen
433Juho Jokitulppo
565Leevi Kolehmainen
612Jonne Nieminen
745Lassi Pukkila
878Jere Koikkalainen
943Aatu Leinonen
1059Atte Haapala
1136Eemeli Ojala
1253Valtteri Levo
1361Mitja Heine
1493Santeri Torkkel
1514Mika Santanen
1690Sara Heikkinen
1797Anni Niemi
1887Niklas Pakkala
1934Veeti Leppihalme
   
Raket
Yleinen
  
   
134Eemeli Koivisto
260Leevi Vappula
354Aaro Kiviniitty
440Arttu Savolainen
568Jani Airaksinen
   
   
Mini 60
Junior
  
   
111Kimi Tani
241Lari Haavisto
   
Mini 60
Yleinen
  
   
1 Eemeli Törmänen
   
Kokemäki 15.7.2018 
   
Cadet  
   
110Onni Tuisku
266Hugo Saarela
382Leanna Erkkilä
422Miro Leskinen
564Milla Pyöli
675Santeri Laitonen
724Kiira Leskinen
865Jermu Karinen
966Ewert Pyöli
10105Onni Mäkinen
1183Sebastian Erkkilä
1295Vili Nurmi
1369Vilho Aatola
   
Micro  
117Patrik Haapala
211Juuso Saranki
312Matti Santanen
429Neea Yli-Väärälä
   
Raket
Junior
  
   
153Valtteri Levo
230Veeti Savolainen
378Jere Koikkalainen
472Eetu Hartila
596Jani Niemi
645Lassi Pukkila
771Aada Turpeinen
861Mitja Heine
982Mette-Maria Myllykallio
1036Eemeli Ojala
1114Mika Santanen
1233Juho Jokitulppo
1397Anni Niemi
1473Elias Hartila
1579Jimi Koikkalainen
   
Raket
Yleinen
  
   
134Eemeli Koivisto
258Eeli Byström
340Arttu Savolainen
468Jani Airaksinen
   
Mini 60
Junior
  
   
111Kimi Tani
213Leevi Väisänen
   
   
X30  
1415Aleksi Viitamäki
258Eeli Byström
360Kaarle Neuvonen
   
Paimio 29.7.2018 
   
Cadet  
   
166Hugo Saarela
210Onni Tuisku
395Vili Nurmi
483Sebastian Erkkilä
536Markus Nurmi
682Leanna Erkkilä
786Otto Lahtinen
864Milla Pyöli
969Vilho Aatola
1012Veetu Jokela
1175Santeri Laitonen
1266Ewert Pyöli
1316Saku Hakamäki
1471Venni Virta
1576Joel Kalliomäki
1665Jermu Karinen
1717Antti Torkkeli
   
Micro  
111Juuso Saranki
217Patrik Haapala
319Simeon Ketola
412Matti Santanen
578Jimi Koikkalainen
616Sakari Rossi
729Neea Yli-Väärälä
   
Raket
Junior
  
   
172Eetu Hartila
296Jani Niemi
351Sulo Kariluoma
461Mitja Heine
571Aada Turpeinen
645Lassi Pukkila
730Veeti Savolainen
878Jere Koikkalainen
997Anni Niemi
1036Eemeli Ojala
1133Juho Jokitulppo
1214Mika Santanen
1393Santeri Torkkel
1473Elias Hartila
1559Atte Haapala
1653Valtteri Levo
   
Raket
Yleinen
  
   
134Eemeli Koivisto
240Arttu Savolainen
358Eeli Byström
   
   
Mini 60
Junior
  
   
111Kimi Tani
250Tomas Hassinen
341Lari Haavisto
475Arttu Loponen
   
X30  
   
11Henri Pihlajikko
2415Aleksi Viitamäki
329Rasmus Kukkumäki
449Eetu Haapala
557Teemu Stigell
624Robin Haaparinne
78Tuisku Ovaska
811Valtteri Valkeejärvi
964Markus Autio
1021Emil Virtanen
1131Niklas Peräkivi
1275Roope Kurkipää
1379Lari Inkeri
1460Kaarle Neuvonen
1519Roope Tuominen
   
Honkajoki 2.9.2018 
   
Cadet  
   
122Miro Leskinen
210Onni Tuisku
395Vili Nurmi
482Leanna Erkkilä
5100Roope Humala
683Sebastian Erkkilä
736Markus Nurmi
875Santeri Laitonen
969Vilho Aatola
1064Milla Pyöli
1124Kiira Leskinen
12105Onni Mäkinen
1358Pyry Suvela
1465Jermu Karinen
1593Antti Torkkel
1666Ewert Pyöli
1716Saku Hakamäki
1860Hugo Saarela
   
Micro  
111Juuso Saranki
212Matti Santanen
316Sakari Rossi
478Jimi Koikkalainen
529Neea Yli-Väärälä
   
Raket
Junior
  
   
196Jani Niemi
272Eetu Hartila
371Aada Turpeinen
453Valtteri Levo
536Eemeli Ojala
678Jere Koikkalainen
718Eemil Valkealaakso
859Atte Haapala
945Lassi Pukkila
1051Sulo Kariluoma
1130Veeti Savolainen
1233Juho Jokitulppo
1326Noora Valkealaakso
1434Veeti Leppihalme
1593Santeri Torkkel
1682Mette-Maria Myllykallio
1773Elias Hartila
18333Miko Erkkilä
1987Niklas Pakkala
2097Anni Niemi
2114Mika Santanen
2224Nico Ahtiainen
   
Raket
Yleinen
  
   
140Arttu Savolainen
   
Mini 60
Junior
  
   
141Lari Haavisto
261Mitja Heine
371Patrik Haapala

 

AKK:n palkittavat ( Cadeteista kaikki, kuitenkin vähintään kolmeen osakilpailuun osallistuneet sekä muissa luokissa 3 parasta, jotka ovat osallistuneet myös vähintään kolmeen osakilpailuun)

 

AKK:n Palkittavat   LentolaUlvilaMonakoKokemäkiPaimioHonkajokiYhteensä
            
            
Cadet           
            
110Onni TuiskuPirka12151515121269
266Hugo SaarelaLahden FK-kerho1512121215166
322Miro LeskinenKankaanpään UA8989 1549
482Leanna ErkkiläUlvilan FK-kerho9810106946
595Vili Nurmi Ulvilan FK-kerho2771101036
669Vilho AatolaSWK Fin ry34914424
683Sebastian ErkkiläUlvilan FK-kerho13329724
836Markus NurmiPirka 54 8623
912Veetu JokelaPorin FK-kerho4105 3 22
1086Otto LahtinenHyvinkään UA10 6 5 21
1164Milla PyöliSWK Fin ry11185318
1175Santeri LaitonenSWK Fin ry12272518
1358Pyry SuvelaPirka711  110
1465Jermu KarinenSWK Fin ry1115119
1424Kiira LeskinenKankaanpään UA  16 29
1666Ewert PyöliSWK Fin ry1114118
17105Onni MäkinenKankaanpään UA 113 16
1816Saku HakamäkiPorin FK-kerho111 115
            
Micro           
            
111Juuso SarankiSWK Fin ry15151012151572
229Neea Yli-VääräläSalo UA128396843
3117Patrik HaapalaUlvilan FK-kerho  151512 42
            
Raket
Junior
           
            
196Jani NiemiKankaanpään UA105128121557
271Aada TurpeinenKeimolan FK-kerho81015681051
330Veeti SavolainenPorin FK-kerho11510126245
            
Raket
Yleinen
           
            
134Eemeli KoivistoMonako FK-kerho1515151515 75
240Arttu SavolainenPorin FK-kerho912910121558
360Leevi VappulaMonako FK-kerho121212   36
            
Mini 60
Junior
           
            
141Lari HaavistoPirka15151215101572
            

Aluemestaruus 2018 Länsi-Suomi, Lista päivitetty 21.11.2018

AKK:n palkittavat ( Cadeteista kaikki, muista luokista 3 parasta. Mikäli luokkaan on osallistunut 3-4 kuljettajaa, palkitaan vain voittaja. Mikäli luokassa oli alle 3 kuljettajaa , sitä ei jaeta erillistä Aluemestaruuspalkintoa)

 

Cadet   
    
195Nurmi ViliULVILAN FK-KERHO
269Aatola VilhoSOUTH WEST KARTING FIN
383Erkkilä SebastianULVILAN FK-KERHO
422Leskinen MiroKANKAANPÄÄN URHEILUAUTOILIJAT
575Laitonen SanteriSOUTH WEST KARTING FIN
612Jokela VeetuPORIN FORMULA KARTING KERHO
782Erkkilä LeannaULVILAN FK-KERHO
866Pyöli EwertSOUTH WEST KARTING FIN
9105Mäkinen OnniHONKAJOEN MOOTTORIKERHO/UA
1024Leskinen KiiraKANKAANPÄÄN URHEILUAUTOILIJAT
1116Hakamäki SakuPORIN FORMULA KARTING KERHO
1299Rintamäki HildaKANKAANPÄÄN URHEILUAUTOILIJAT
1364Pyöli MillaSOUTH WEST KARTING FIN
    
Micro  Palkitaan vain voittaja! 
    
111Saranki JuusoSOUTH WEST KARTING FIN
    
Raket Junior   
    
196Jani NiemiKANKAANPÄÄN URHEILUAUTOILIJAT
236Eemeli OjalaULVILAN FK-KERHO
343Aatu LeinonenMONAKO FK
    
Raket YleinenEi palkita, alle 3 osallistujaa 
    
    
Mini60 junior Ei palkita, alle 3 osallistujaa 
    
    
Rotax Ei palkita, alle 3 osallistujaa 
    
    
Yamaha Ei palkita, alle 3 osallistujaa 
    
    
OK Palkitaan vain voittaja! 
    
134Koivisto EemeliMONAKO FK
Kaikki kuljettajat  LentolaUlvilaMonakoKokemäkiPaimioHonkajokiYhteensä
CUP         
          
Cadet         
          
110Onni Tuisku12151515121269
266Hugo Saarela1512121215166
312Veetu Jokela4105 3 22
422Miro Leskinen8989 1549
582Leanna Erkkilä9810107946
695Vili Nurmi2771101036
7110Jaakko Manninen 6    6
836Markus Nurmi 54 8623
969Vilho Aatola34914424
1083Sebastian Erkkilä13329724
1175Santeri Laitonen12272518
1258Pyry Suvela711  110
1364Milla Pyöli11185318
1465Jermu Karinen1115119
1516Saku Hakamäki111 115
1666Ewert Pyöli1114118
17105Onni Mäkinen 113 16
1886Otto Lahtinen10 6 6 22
1943Samuel Ketola6     6
2019Simeon Ketola5     5
2141Sami Tani1     1
2278Jimi Koikkalainen1     1
2399Hilda Rintamäki1     1
2424Kiira Leskinen  16 29
2571Venni Virta    1 1
2676Joel Kalliomäki    1 1
2793Antti Torkkeli    112
28100Roope Humala     88
          
Micro         
          
111Juuso Saranki15151012151572
216Sakari Rossi 129 71038
321Miko Erkkilä 1012   22
478Jimi Koikkalainen 96 8932
529Neea Yli-Väärälä128396843
6117Patrik Haapala  151512 42
77Luka Ulan  8   8
841Sami Tani  7   7
9891Kimi Alanko  5   5
1012Matti Santanen  41091235
1119Simeon Ketola    10 10
          
          
Raket
Junior
         
          
130Veeti Savolainen11510126245
240Arttu Savolainen912Raket yl   0
371Aada Turpeinen81015681051
497Anni Niemi19114116
512Jonne Nieminen187   16
678Jere Koikkalainen275105734
753Valtteri Levo661151937
896Jani Niemi105128121557
943Aatu Leinonen444   12
1082Mette-Maria Myllykallio 3 4 18
1118Eemil Valkealaakso52   613
1236Eemeli Ojala11233817
1333Juho Jokitulppo11922115
1445Lassi Pukkila11677425
1526Noora Valkealaakso11   13
1693Santeri Torkkel111 115
1734Veeti Leppihalme 11  13
1851Sulo Kariluoma 1  10314
1947Luca Johannesdahl15     15
2035Aleksi Takkunen12     12
2124Niko Ahtiainen7    18
2277Sonja Grönlund3     3
23111Frans Rintamäki1     1
2461Mitja Heine1 159 16
2516Santeri Hakala1     1
2657Aaron Martiskainen1     1
2765Leevi Kolehmainen  8   8
2859Atte Haapala1 3  59
2914Mika Santanen1 13117
3090Sara Heikkinen  1   1
3187Niklas Pakkala  1  12
3272Eetu Hartila   9151236
3373Elias Hartila   1113
3479Jimi Koikkalainen   1  1
35333Miko Erkkilä     11
          
Raket
Yleinen
         
          
134Eemeli Koivisto1515151515 75
260Leevi Vappula121212   36
358Eeli Byström10  1210 32
454Aaro Kiviniitty9 10   19
568Jani Airaksinen8 89  25
650Luka Sammalisto7     7
718Mikael Hasala6     6
840Arttu Savolainen912910121558
          
Mini 60
Junior
         
          
141Lari Haavisto15151215101572
211Kimi Tani  15 15 30
371Patrik Haapala 12   1022
413Leevi Väisänen   10  10
550Tomas Hassinen    12 12
675Arttu Loponene    9 9
731Mitja Heine     1212
          
Mini 60
Yleinen
         
          
144Eemeli Törmänen  15   15

 

Pisteet yhteensä 2017

 

Cadet

 

 

   

 

Ulvila

 

Paimio

 

Eura

 

Kokemäki

 

Pori

 

Honkajoki

 

Yhteensä

CUP

sijoitus

  

 

           

1

82

 

Leanna Erkkilä

 

15

8

9

15(8)1057 3.

2

433

 

Aada Turpeinen

 

12

15

15

(8)121569 1.

3

33

 

Juho Jokitulppo

 

10

10

12

(10)1512

59

 2.

4

12

 

Veetu Jokela

 

9

4

6

   

19

9.

5

90

 

Patrik Haapala

 

8

7

4

 69345.

6

61

 

Juuso Saranki

 

7

(2)

5

998384.

7

95

 

Vili Nurmi

 

6

 

3

641208.

8

64

 

Milla Pyöli

 

5

1

1

 321212.

9

479

 

Sara Heikkinen

  

12

10

   

22

6.

10

63

 

Atte Haapala

  

9

 12  217.

11

31

 

Arttu Loponen

  

6

    

6

18.

12

43

 

Miro Kämppi

  

5

    

5

20.

13

95

 

Hugo Kämppi

  

3

    

3

22.

14

78

 

Jimi Koikkalainen

  

1

1

72 1113.

15

68

 

Matti Santanen

  

1

1

 13

6

19.

16

65

 

Jermu Karinen

  

1

    

1

23.

17

125

 

Neea Yli-Väärälä

  

1

1

511915.
1811

 

Iisak Hatanpää    8   816.
198 Emil Lindgård    7   717.
20100 Roope Humala    1 761411.
2110 Onni Tuisku      1071710.
22110 Jaakko Manninen      551014.
2322 Miro Leskinen       4421.
2424 Kiira Leskinen       1123.
2599 Hilda Rintamäki       1123.
              

Micro

 

 

           
  

 

           

1

20

 

Veeti Savolainen

 

15

15

15

1515(12)751.

2

29

 

Alvar Siimesvaara

 

12

 

10

   

22

8.

3

19

 

Anton Virtanen

 

10

10

12

10  423.

4

24

 

Eemeli Ojala

 

9

12

(9)

12

1215602.

5

15

 

Eemil Valkealaakso

 

8

  91010374.

6

62

 

Elias Hautamäki

 

7

 

7

   

14

11.

7

33

 

Miko Erkkilä

 

6

6

 7 5247.

8

21

 

Elias Hartila

 

5

9

 878375.

9

32

 

Kristin Hohkala

 

4

     

4

14.

10

31

 

Lassi Pukkila

 

(3)

7

8

496346.

11

75

 

Lucas Vilkman

  

8

    

8

13.
12  30

 

Aaro Martiskainen     65 1112.
13  34 Veeti Leppihalme     587209.
14  97 Anni Niemi      691510.
              

Raket junior

 

           
  

 

           

1

34

 

Eemeli Koivisto

 

15

   1215424.

2

40

 

Arttu Savolainen

 

12

8

12

109(1)512.

3

51

 

Eetu Hartila

 

10

6

10

1(1)8357.

4

58

 

Eeli Byström

 

9

15

15

1515(1)691.

5

68

 

Jani Airaksinen

 

8

7

9

57(4)366.

6

96

 

Jani Niemi

 

7

9

7

64(3)338.

7

11

 

Topias Kaapu

 

6

4

    

10

17.

8

48

 

Martti Ritonen

 

5

     

5

18.

9

64

 

Valtteri Levo

 

4

12

 7812433.

10

43

 

Aatu Leinonen

 

3

   691810.

11

82

 

Mette-Maria Myllykallio

2

1

4

31 1116.

12

12

 

Jonne Nieminen

 

1

5

 8(1)10249.

13

87

 

Niklas Pakkala

 

1

1

6

1(1)51412.

14

111

 

Frans Rintamäki

 

1

10

8

910(1)385.

15

98

 

Mika Santanen

 

1

1

3

2(1)61313.

16

121

 

Miska Koivulammi

 

1

3

   71115.

17

102

 

Aada Turpeinen

 

1

     

1

21.

18

61

 

Mitja Heine

  

2

  3 519.

19

78

 

Jere Koikkalainen

  

1

5

45 1511.
20110

 

Santeri Ylä-Mononen     12  1214.
2127 Nico Lahnalahti      2 220.
              
Raket             
              
154 Aaro Kiviniitty      1515301.
211 Topias Kaapu      12 122.
              

Yamaha

 

 

           
  

 

           

1

16

 

Kaarle Neuvonen

  

15

 1212 391.
2    415

 

Aleksi Viitamäki     1515 302.
3  22 Juho Routa      10 103.
  

 

           

Tag

 

 

           
  

 

           

1

100

 

Mikael Fihlman

  

15

 12  271.

2

19

 

Roope Tuominen

  

12

 15  271.
  

 

           
  

 

           
  

 

           

 

  

 

Pisteet yhteensä 2017

 

Cadet

 

 

   

 

Ulvila

 

Paimio

 

Eura

 

Kokemäki

 

Pori

 

Honkajoki

 

Yhteensä

CUP

sijoitus

  

 

           

1

82

 

Leanna Erkkilä

 

15

8

9

15(8)1057 3.

2

433

 

Aada Turpeinen

 

12

15

15

(8)121569 1.

3

33

 

Juho Jokitulppo

 

10

10

12

(10)1512

59

 2.

4

12

 

Veetu Jokela

 

9

4

6

   

19

9.

5

90

 

Patrik Haapala

 

8

7

4

 69345.

6

61

 

Juuso Saranki

 

7

(2)

5

998384.

7

95

 

Vili Nurmi

 

6

 

3

641208.

8

64

 

Milla Pyöli

 

5

1

1

 321212.

9

479

 

Sara Heikkinen

  

12

10

   

22

6.

10

63

 

Atte Haapala

  

9

 12  217.

11

31

 

Arttu Loponen

  

6

    

6

18.

12

43

 

Miro Kämppi

  

5

    

5

20.

13

95

 

Hugo Kämppi

  

3

    

3

22.

14

78

 

Jimi Koikkalainen

  

1

1

72 1113.

15

68

 

Matti Santanen

  

1

1

 13

6

19.

16

65

 

Jermu Karinen

  

1

    

1

23.

17

125

 

Neea Yli-Väärälä

  

1

1

511915.
1811

 

Iisak Hatanpää    8   816.
198 Emil Lindgård    7   717.
20100 Roope Humala    1 761411.
2110 Onni Tuisku      1071710.
22110 Jaakko Manninen      551014.
2322 Miro Leskinen       4421.
2424 Kiira Leskinen       1123.
2599 Hilda Rintamäki       1123.
              

Micro

 

 

           
  

 

           

1

20

 

Veeti Savolainen

 

15

15

15

1515(12)751.

2

29

 

Alvar Siimesvaara

 

12

 

10

   

22

8.

3

19

 

Anton Virtanen

 

10

10

12

10  423.

4

24

 

Eemeli Ojala

 

9

12

(9)

12

1215602.

5

15

 

Eemil Valkealaakso

 

8

  91010374.

6

62

 

Elias Hautamäki

 

7

 

7

   

14

11.

7

33

 

Miko Erkkilä

 

6

6

 7 5247.

8

21

 

Elias Hartila

 

5

9

 878375.

9

32

 

Kristin Hohkala

 

4

     

4

14.

10

31

 

Lassi Pukkila

 

(3)

7

8

496346.

11

75

 

Lucas Vilkman

  

8

    

8

13.
12  30

 

Aaro Martiskainen     65 1112.
13  34 Veeti Leppihalme     587209.
14  97 Anni Niemi      691510.
              

Raket junior

 

           
  

 

           

1

34

 

Eemeli Koivisto

 

15

   1215424.

2

40

 

Arttu Savolainen

 

12

8

12

109(1)512.

3

51

 

Eetu Hartila

 

10

6

10

1(1)8357.

4

58

 

Eeli Byström

 

9

15

15

1515(1)691.

5

68

 

Jani Airaksinen

 

8

7

9

57(4)366.

6

96

 

Jani Niemi

 

7

9

7

64(3)338.

7

11

 

Topias Kaapu

 

6

4

    

10

17.

8

48

 

Martti Ritonen

 

5

     

5

18.

9

64

 

Valtteri Levo

 

4

12

 7812433.

10

43

 

Aatu Leinonen

 

3

   691810.

11

82

 

Mette-Maria Myllykallio

2

1

4

31 1116.

12

12

 

Jonne Nieminen

 

1

5

 8(1)10249.

13

87

 

Niklas Pakkala

 

1

1

6

1(1)51412.

14

111

 

Frans Rintamäki

 

1

10

8

910(1)385.

15

98

 

Mika Santanen

 

1

1

3

2(1)61313.

16

121

 

Miska Koivulammi

 

1

3

   71115.

17

102

 

Aada Turpeinen

 

1

     

1

21.

18

61

 

Mitja Heine

  

2

  3 519.

19

78

 

Jere Koikkalainen

  

1

5

45 1511.
20110

 

Santeri Ylä-Mononen     12  1214.
2127 Nico Lahnalahti      2 220.
              
Raket             
              
154 Aaro Kiviniitty      1515301.
211 Topias Kaapu      12 122.
              

Yamaha

 

 

           
  

 

           

1

16

 

Kaarle Neuvonen

  

15

 1212 391.
2    415

 

Aleksi Viitamäki     1515 302.
3  22 Juho Routa      10 103.
  

 

           

Tag

 

 

           
  

 

           

1

100

 

Mikael Fihlman

  

15

 12  271.

2

19

 

Roope Tuominen

  

12

 15  271.
  

 

           
  

 

           
  

 

           

 

  

 

Palaute

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.